Het kloppend hart van Waterland
Live

Benefietveiling foto's Tessa Posthuma de Boer voor Broeker Kerk

Gepubliceerd: Woensdag 21 september 2022 08:58

Foto: Omroep PIM

Voor het project 'Hoeders van de Broeker Kerk' heeft fotografe Tessa Posthuma de Boer prachtige (in- en exterieur-)foto's van de Broeker Kerk gemaakt. Op zondag 2 oktober is de feestelijke benefietveiling van deze foto's.

De opbrengst hiervan gaat volledig naar het restauratiefonds van de kerk. Veilingmeester Dianne Liesker zal de veiling leiden. Er zijn drankjes, bitterballen, orgelmuziek en een dj. "Kom een bod doen! Dan heb je straks misschien niet alleen een mooie foto aan de muur, maar ben je ook een beetje hoeder geworden. Dus ga met je favoriete kerkfoto naar huis en steun zo onze Broeker Kerk!"

De middag start om 12.00 uur. De veiling begint om 14.30 uur.

Bron: Broeker Kerk

Deel deze pagina:

Omroep PIM - redactie@omroep-pim.nl - Realisatie website: HPU Internet Services