Het kloppend hart van Waterland
Live

Waterlandse Uitdaging zoekt extra vrijwilligers voor de Laatste Pluk

Gepubliceerd: Dinsdag 22 oktober 2024 20:10

Waterlandse Uitdaging zoekt extra vrijwilligers voor de Laatste Pluk

De Waterlandse Uitdaging en Present Purmerend werken samen om de laatste appels en peren te plukken. Het fruit wordt verdeeld onder de Voedselbanken in Nederland. Zij zoeken nog 10 extra vrijwilligers voor de laatste pluk op vrijdag 25 oktober.

Op vrijdag 25 oktober plukken ze van 9:30-15:30 in Hem. Dat kan de hele dag, of een dagdeel van 9:30-12:15 of van 12:45-15:30. Zij hebben nog wat extra vrijwilligers nodig. De mensen die de gehele dag blijven krijgen een eenvoudige lunch aangeboden.

Naast de vrijwilligers uit Waterland, zijn er ook vrijwilligers uit de Zaanstreek. Men is nu nog op zoek naar 10 extra vrijwilligers voor de gehele dag of 2 x 10 voor de dagdelen. De Waterlandse Uitdaging regelt vervoer voor de mensen/groepen die dat willen / nodig hebben.

Om 9:30 en om 12:45.worden de plukinstructies geven aan de plukkers Men plukt met z'n allen circa 9.000 kilo. Elstar en Jonagold. De opbrengst van de pluk wordt verdeeld over de voedselbanken.

Wil je graag mee plukken meld je dan aan via de mail bij Coördinator Martienke martienke.oosterbaan@presentpurmerend.nl van Present Purmerend.

Bron: Waterlandse Uitdaging

Deel deze pagina:

Omroep PIM - redactie@omroep-pim.nl - Realisatie website: HPU Internet Services