Gepubliceerd: Zaterdag 21 juni 2025 11:45
Onder ideale weersomstandigheden is vrijdag 20 juni 2025 het Vuurtorenstrand op Marken geopend. Veel ijsjes konden worden uitgedeeld aan passanten en voornamelijk kinderen.
Enige tijd geleden heeft de Hof op Marken het strand bij het Vuurtorengebied aangelegd. Voor het komende zwemseizoen is het strand alvast opengesteld, en met het mooie weer van de afgelopen periode is er al volop van genoten.
Afgelopen week hebben zij nog een aantal werkzaamheden uitgevoerd om het gebied netjes en aantrekkelijk te maken, voordat het volgend jaar helemaal afgerond wordt en dat moest natuurlijk gevierd worden. Vrijdagmiddag was de op Marken en omstreken bekende ijskar van de familie Visser aanwezig om met ijsjes de feestvreugde extra kracht bij te zetten. Aanwezig waren Roy de Haan namens 'Hof op Marken' en omgevingsmanager Jessica namens Rijkswaterstaat.
Tekst en foto: Pieter Pereboom / www.markernieuws.com