Het 10e Tuintonenfestival in zonovergoten Watergang
Gepubliceerd: Vrijdag 17 juni 2022 13:17
Foto: Omroep PIM
Aan de auto’s langs de parallelweg kon je zien dat het Tuintonenfestival veel mensen trok. Ook stonden er veel fietsen bij de start van dit tiende festival met muziek in zes tuinen en de kerk. Ylse van der Schoot vertelde dat er veel vrijwilligers hadden meegewerkt om dit event mogelijk te maken.
De mensen hebben hun tuinen ter beschikking gesteld aan de vele muzikanten. Diverse genres waren de hele middag hoorbaar en vooral ook te zien. Met munten konden de drankjes of happen betaald worden, dit was ook goed geregeld.
Wethouder Hendrik Boland was bij de opening met sambaband Unidos en genoot van de muziek en het mooie dorp. Voor de vele bezoekers en de Watergangers zelf was het een heerlijke middag.