Het kloppend hart van Waterland
Live

Erna Bohlander wint ‘Partner Biljart Kampioenschap’ op Marken

Gepubliceerd: Dinsdag 19 mei 2026 17:16

Erna Bohlander wint ‘Partner Biljart Kampioenschap’ op Marken

Biljartvereniging Marken speelt z’n wedstrijden tot volle tevredenheid in de biljartzaal van dorpshuis Het Trefpunt aan de Kerkbuurt op Marken. De vereniging is inmiddels eenenzestig jaar jong en heeft 14 (mannelijke) leden. Meer kunnen er helaas niet worden toegelaten, omdat er maar over één biljart kan worden beschikt en iedereen toch minimaal één partij per avond moet kunnen spelen.

Om het einde van het biljartseizoen 2025-2026 leuk af te sluiten, kreeg het bestuur van de vereniging het idee, om de vrouwelijke partners eens de keu ter hand laten nemen. En zo werd afgelopen zaterdagmiddag een competitie gespeeld tussen twaalf partners of vriendinnen, waarbij de mannen aanwijzingen mochten geven, maar de dames zelf moesten ‘stoten’. 

De uiteindelijke winnaar werd Erna Bohlander, een goede vriendin van Kees Olijhoek. 

De Top 4:
1. Erna Bohlander
2. Aagje de Waart
3. Irma van de Pluijm
4. Maritje Roos 

Tijdens de gezellige biljartmiddag mocht een natje en een droogje niet ontbreken en is deze 'competitie' zeker voor herhaling vatbaar.

Tekst en foto: Pieter Pereboom / www.markernieuws.com

Deel deze pagina:

Omroep PIM - redactie@omroep-pim.nl - Realisatie website: HPU Internet Services